Blogi

Soe suvi tõi suure meesaagi

Mesinikud saavad tänavuse saagiga rahul olla. Eesti Mesinike Liidu juhatuse liige ja mesinike nõustaja Maire Valtin ütleb, et meeaastatest on tänavune parem, kui kolm eelnevat.
Loe lisaks

Fusarium spp.

Seeneperekond Fusarium spp. toodab toksilisi mükotoksiine ja põhjustab üle maailma suuri saagikadusid. Uute ning ohtlikumate Fusarium’i liikide levik teraviljakasvatuses üha laieneb, ka Põhja- ja Baltimaades.
Loe lisaks

15.01.2015 täitus 5 aastat meie tegevusest

Aeg lendab linnutiivul!

Tänaseks, kus on tegutsetud 9 aastat tavapõllumajanduses, täitus meie ettevõttel ka juba 5 aastat mahepõllumajanduses tegutsemisest.

Pühendume nüüdsest täielikult ja üha tõsisemalt vaid mahepõllumajanduse ja mahetoodangu edendamisele Eestis ning väljaspool.

Mahetoodangu osakaal, ja nõudlus selle järele, iga hetkega maailmas aina kasvab. Meie aga soovime anda oma panuse, pidevalt kasvades ja arenedes, olles abiks teile teie tootangu kasvatamisel, tootmisel ja turustamisel.

Sellest tulenevalt tõi esimene juubel kaasa ka väikese muutuse meie logos, mis kaunistab samuti nüüdsest meie uut kodulehte, kirjablanketti või e-kirja.

Olete teretulnud meie uuele kodulehele!

Värskeid ideid, hoolivust ning kuhjaga mõnusaid soove,

Sinu Teor TradingLoe lisaks