Kasulikku kirjandust ja olulisi linke

Ökoloogiline taaskasutav põllumajandus

Mahepõllumajanduse alused

Mahepõllumajandusega alustajale

Aktuaalset mahepõllumajanduses

Looduslikud vahendid mahepõllumajanduslikus taimekaitses

Mahe teravilja- ja õlikultuuride kasvatus

Mahepõllumajanduslik seemnekasvatus

Mahepõllumajanduslik köögiviljakasvatus

Mahe kartulikasvatus

Mahepõllumajanduslik puuvilja- ja marjakasvatus

Mahepõllumajanduslik maitse- ja ravimtaimekasvatus

Mahetoit lasteasutustes

Mahekeskuse uudised

www.pma.agri.ee

www.eestimahe.ee

www.maheklubi.ee

www.saaremahe.ee

www.biomarket.ee

www.mahemarket.ee

www.sahver.ee

www.bioneer.ee

www.looduspere.ee

www.bio4you.eu

www.okokeskus.ee

www.rohelinevihmavari.ee

www.mahewark.com

www.okovant.ee

www.loodusand.ee

www.okoviis.ee

www.nop.ee

www.mahekauplus.eu

www.taluturg.ee

www.vianaturale.ee

www.villapai.ee

http://www.eestiott.ee

 

ÖKOPOED

Siit leiad nimekirja mahe- ja ökokauplustest üle Eesti.

http://www.looduspere.ee/kasulik_teada/eestis-asuvad-okopoed/


TALLINN

Ökosahver, Mulla 6a, www.sahver.ee

Mahemarket - Parim Pood, Mustamäe tee 3a, www.facebook.com/pages/Mahemarket-Parim-Pood

Biomarket Ülemiste Keskuses, Suur-Sõjamäe tee 4, www.biomarket.ee

Biomarket Tallinna Kaubamajas, Gonsiori 2, www.biomarket.ee

Biomarket Rocca al Mare Keskuses, Paldiski mnt 102, www.biomarket.ee

Loodusand, Jaama 3, Nõmme, www.loodusand.ee

Looduspere Pirita TOPis, Regati pst 1, www.looduspere.ee

Looduspere Viru Keskuses, Viru väljak 4, www.looduspere.ee 

Looduspere Järve Keskuses, Viru väljak 4, www.looduspere.ee

Ökoviis, Vesivärava 37 (Sikupilli Selver), www.okoviis.ee

NOP, Köleri 1, www.nop.ee

Bioteek, Kopli tn 8, www.bioteek.ee

Mahekauplus, Kunderi 38, www.mahekauplus.eu

Studio Reet Aus, Pikk 41, www.reetaus.com


TARTU

Looduspere, Lõunakeskus, www.looduspere.ee

Lõuna-Eesti Ökokeskus, Saekoja 36a, www.okokeskus.ee

Lõuna-Eesti Taluturg, Lõunakeskus, www.maitseveesti.ee

Via Naturale, Kalevi 108, www.vianaturale.ee

Tervisepesa, Tähe 28-1a, tervisepesaoy@gmail.com

Mahepood, Tartu Kaubahall, Küüni 7

 

RAKVERE

Mahe Mees, Pikk 18, www.mahemees.ee


VILJANDI

Koidukuma, Koidu 2

Parim Pood, Jakobsoni 2,  www.parimpood.ee

Mahewärk, Posti 6, www.mahewark.com

Mahe Pagar, Leola 15

 

PÄRNU

Naturaal, Pikk 12, www.naturaal.ee

Mahe Mark, Kuninga 18, www.mahemark.ee

Riiamarii, Pühavaimu 20, riiamarii.weebly.com

 

HAAPSALU

Allikas, Karja 17, www.poodallikas.ee

 

RAPLA

Ökopood, Viljandi mnt 5

 

PAIDE

E-mesilane, Paide Maksimarket, Ringtee 2

 

PÕLVA

Põlva Energiakeskus-ökopood, Kesk 17

 

KURESSAARE

Öko ja kohaliku kauba pood, Saarte Sahver, Kohtu 2a, www.saartesahver.ee

Looduse Ait, Kauba 9, www.okoviis.ee

 

KÄRDLA

Urve Pood, Kalda 1

 

PÜHAJÄRVE

Ökosahver, Pühajärve Spa ja Puhkekeskuses, www.sahver.ee

 

TABASALU

Rohujuur, Kallaste keskus 2, www.rohujuur.ee

 

VIIMSI

Biomarket Viimsi Kaubanduskeskus, Randvere tee 6, www.biomarket.ee

 

VÄÄNA

Looduse Pood, Vääna küla, Harku Vald, www.loodusepood.ee


Eelmine
Puhas toit või dioksiinid meie toidulaual
Järgmine
Rahvaretseptid aitavad hoida aia tervist

Lisa kommentaar

Email again: